Top 10 LEGO Technik Pneumatik – Zestawy zabawek do budowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LEGO

#ad

Zabawkowy samochód 4 x 4, LEGO 42122 Technic Jeep Wrangler, bogaty w szczegóły, zestaw modelarski samochodu terenowego, kreatywna zabawka dla dzieci, prezent dla chłopców i dziewczynek

#ad
LEGO #ad - Zabawkowe samochody i zestawy modelarskie LEGO Tech to świetny sposób na wprowadzenie dzieci do świata technologii. Ten zabawkowy samochód do samodzielnego montażu z kierownicą z przodu, wydajne zawieszenie koła do zwijania osi i wciągarka linowa zapewnia mnóstwo przygód w terenie.

Ten samochód terenowy 4 x 4 firmy lego technic to wspaniały prezent na urodziny lub Boże Narodzenie dla młodych fanów LEGO, którzy są gotowi na kolejne wyzwanie. Przycisk do przedniego kierownicy, które można otworzyć, drzwi i maski silnika, oraz słynna marka Jeep-Wrangler-Rubicon zachwycą dzieci.

Zawiera zestaw modelarski jeep wrangler suv w rzucających się w oczy i realistycznych żółto-czarnych kolorach, który świetnie prezentuje się zarówno w akcji, jak i jako element wystawowy. Cznie z autentycznymi detalami jeep wrangler takimi jak klasyczne okrągłe reflektory przednie, 7-punktowa kratka chłodnicy, pełnowartościowe opony zapasowe i składane tylne siedzenia.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość10.31
Długość2.78
Waga1.95
Szerokość15.04
Numer części42122
Model42122
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

2. LEGO

#ad

LEGO 42119 Technic Monster Jam™ Max-D™

#ad
LEGO #ad - Wystarczy pociągnąć i puścić, aby wysłać pojazdy w podróż. Zalecany wiek przez producenta: 7+. Dzięki silnikowi cofającemu dzieci mogą łatwo przejechać Monster Truck i quad. Do szczegółów należą autentyczne kolory, kolce, ruchoma flaga i szorstka metalowa powierzchnia z motywami płomienia – jak w przypadku prawdziwego ciężarówki Max-D Monster Truck. Liczba części: 230 Monster Jam Max-D.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość5.55
Długość3.58
Waga0.44
Szerokość10.31
Numer części42119
Model42119
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy je bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie prawo do zmiany dostępności tej usługi w każdej chwili bez uprzedniego powiadomienia.

3. Ravensburger

#ad

Zabawka edukacyjna i zabawka konstrukcyjna od 8 lat, interaktywny tor dla kulek, Ravensburger GraviTrax zestaw startowy – rozszerzalny tor kulkowy dla dzieci

#ad
Ravensburger #ad - Zestaw startowy gravitrax zawiera wszystko, aby natychmiast rozpocząć budowę i można go łączyć ze wszystkimi zestawami GraviTrax również GraviTrax PRO – idealne wejście do świata interaktywnej kolejki dla kulek. Gravitrax to interaktywny system kuli dla chłopców i dziewczynek od 8 roku życia: dzięki GraviTrax dzieci nie tylko budują proste tory kulowe, ale tworzą całe światy toru kulowego.

Prezent dla chłopców i dziewczynek od 8 lat: gravitrax zachwyca zarówno początkujących, jak i zaawansowanych lub dorosłych konstruktorów, dzięki czemu nadaje się jako prezent urodzinowy dla dzieci, prezent bożonarodzeniowy lub wielkanocny. Zabawki budowlane i konstrukcyjne dla kreatywnych umysłów: dzięki gravitrax dzieci mogą planować, próbować i realizować przebieg trasy na świeżym powietrzu - to sprawia, że GraviTrax jest świetną rozrywką i idealnym zajęciem dla dzieci.

Zawarte w zestawie plany budowlane ułatwiają rozpoczęcie pracy, a kreatywność nie zna granic: dzięki różnym rozszerzeniom dzieci mogą powiększać swoje tory kulowe i tworzyć je na nowo – gwarantowana długotrwała zabawa.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość4.33
Długość13.31
Waga5.95
Szerokość13.31
Numer części27590
Model27590
Gwarancja2 lata gwarancji

4. LEGO

#ad

Aby się przekształcił, zdalnie sterowany samochód dla dzieci, LEGO 42140 Technic pojazd transformacyjny sterowany aplikacją, samochód terenowy RC Offroad, przechyl go, zestaw modelarski z 2 stronami

#ad
LEGO #ad - Użyj aplikacji control+, aby sterować samochodem RC – aplikacja zmienia ekrany, aby dostosować się do pojazdu. Oba zdalnie sterowane samochody dla dzieci mają zawieszenie łukowe, które umożliwia dopasowanie łańcucha do nierównych powierzchni.

2 amortyzatory sterują funkcją "pop-up", która zmienia kształt zdalnie sterowanego pojazdu transformacyjnego po przewróceniu się. Zestawy do zabudowy lego technic są wyposażone w zawieszenie łukowe, kokpity i łańcuchy, 2 amortyzatory i powierzchnię ładunkową. Sterowany aplikacją pojazd transformacyjny to świetny pomysł na prezent dla dzieci, które interesują się technologią, zdalnie sterowanymi samochodami i zestawami LEGO.

Pierwszy zdalnie sterowany samochód terenowy LEGO Technic z 2 stronami – jedna strona reprezentuje pojazd wyścigowy, a druga to truk eksploracyjny. Pojazd transformacyjny sterowany aplikacją lego Technic to pierwszy samochód LEGO Technic RC Offroad, który przewraca się, gdy jedzie na ścianę.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość15.04
Długość3.7
Waga2.2
Szerokość10.31
Numer części42140
Model42140
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

5. LEGO

#ad

Koparka Miningowa Liebherr R9800 4108 elementów, Lego Technic 42100

#ad
LEGO #ad - Smarthub jest wyposażony w połączenie bluetooth low Energy BLE, 6 czujników osi 3 czujniki żyroskopowe i 3 czujniki do pomiaru przyspieszenia i 4 możliwości podłączenia. O pozycji wysięgnika i montażu, otwórz i przechyl łopatę i otrzymaj informację zwrotną na temat modelu, kieruj, podnieś i opuszczaj wysuwany wysięgnik, obracaj konstrukcję, zużycia energii i odległości.

Koparka liebherr r 9800 ma 39 cm wysokości, 65 cm długości i 27 cm szerokości. Sterowana aplikacją koparka lego technic liebherr R 9800 jest sterowana za pomocą urządzenia mobilnego i 4 różnych ekranów sterowania. Wskazówki dotyczące typu i liczby baterii znajdują się na opakowaniu produktu. Ruchy zdefiniowane przez użytkownika: Użyj wstępnie ustawionych poleceń lub zapisuj czynności, aby otrzymać nagrody. Do zabawki koparki potrzebne są baterie nie wchodzą w zakres dostawy.

Wielofunkcyjne sterowanie: jedź w przód i do tyłu, np. Zawiera 3 silniki xl, przycisk aktywacyjny, silniki 4 l i 2 inteligentne koncentratory sterowane przez Bluetooth. Dzięki zabawce konstrukcyjnej LEGO Technic LEGO budowniczy poznają świat technologii. Sterowanie jednym dotknięciem: wybierz polecenia na ekranie dotykowym i zobacz, które wykonuje koparka, aby uzyskać jeszcze bardziej złożone ruchy. Aby zapewnić wciągające i realistyczne wrażenia z gry oraz wielogodzinną zabawę, model koparki można łączyć z aplikacją LEGO TECHNIC CONTROL+.
MarkaLEGO #ad
ProducentLego #ad
Wysokość6.69
Długość22.91
Waga0.22
Szerokość18.9
Numer części42100
Model6251567

6. LEGO

#ad

Zestaw dla chłopców i dziewczynek z dźwigiem, LEGO 10990 DUPLO plac budowy z pojazdami budowlanymi, z dużymi kamieniami, prezent dla 2 lat, buldożerem i betoniarką

#ad
LEGO #ad - Małe dzieci w wieku od 2 lat pokochają swoje umiejętności budowlane, poruszając głazem zabawką buldożer, chwytając go dźwigiem i transportując do betoniarki, posiada ona również światła i 3 dźwięki syreny.

Dynamiczne funkcje zabawkowych pojazdów budowlanych ożywiają grę, takie jak obracający się bęben kolorowego, ruchomego miksera cementowego i mobilna zabawka z dźwigiem z łopatką. Ta zabawka edukacyjna dla małych dzieci to świetny pomysł na prezent dla dzieci, które są pasjonatami budowy zabawek i chętnie wymyślają historie i odgrywają role.

Ta zabawka budowlana lego duplo dla małych dzieci zawiera buldożer zabawkowy, dźwig, betoniarkę i 3 figurki zapewniające wielogodzinną zabawę na placu budowy. Ten bogaty zestaw zawiera akcesoria, takie jak wiertarka pneumatyczna i szufla oraz pizza; ta zabawka konstrukcyjna oferuje różne możliwości zabawy i rozwijania ważnych umiejętności dzieci.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość3.7
Długość18.9
Waga2.98
Szerokość14.88
Numer części10990
Model10990

7. LEGO

#ad

LEGO 42152 Technic samolot strażacki, zabawka konstrukcyjna i dekoracja pokoju dziecięcego, zabawka jako pomysł na prezent dla dzieci od 10 lat

#ad
LEGO #ad - Zabawkowy samolot strażacki zawiera działające śmigła, podwozie i ruchome płetwy tylne oraz elementy wodne LEGO do fantazyjnej zabawy. Maluchy mogą zbudować zestaw do majsterkowania i nauczyć się, jak to działa: otworzyć klapę, aby spuścić wodę i gasić pożary jak prawdziwe siły strażackie.

Zainspirowane klasycznymi kolorami straży pożarnej w kolorze czerwonym i żółtym, dzieci mogą ustawić samolot strażacki w swoim pokoju aż do następnej akcji ratunkowej. 1. 134-częściowy zestaw lego technic zawiera zabawkę samolotową i jest idealny dla dzieci od 10 lat, które interesują się strażą pożarną i techniką. Ten samolot strażacki lego technic to wspaniały pomysł na prezent na urodziny, chłopców i dziewcząt, boże Narodzenie lub na każdą inną okazję dla kreatywnych dzieci, które chętnie budują – spraw radość swojemu synowi lub córce!.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość3.58
Długość18.9
Waga3.71
Szerokość11.1
Numer części42152
Model42152
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

8. LEGO

#ad

Samochód wyścigowy dla dzieci i nastolatków, model samochodu, LEGO 42138 Technic Ford Mustang Shelby GT500, zabawkowy samochód, z aplikacją AR i silnikiem do cofania

#ad
LEGO #ad - Po dokładnym przetestowaniu samochodu lEGO Technic możesz założyć tylną osłonę, aby stworzyć elegancki element wystawowy. Ten samochód wyścigowy dragster z funkcją cofania jest wyposażony w szerokie opony i uniesiony tylny spojler i jest wspaniałym prezentem dla dzieci i nastolatków.

Dzięki aplikacji lego ar+ dzieci mogą przeżyć nowe, ekscytujące przygody i zbudować zabawkowy samochód, który w rozszerzonej rzeczywistości będzie się poruszał o zakład jak żaden drugi. Pobierz aplikację lego technic ar+, zeskanuj model, aby go uruchomić i przekonaj się, wyciągnij samochód wyścigowy stopą, jak ożywa w ekscytujących wyścigach. W aplikacji lego technic ar+ znajdziesz jeszcze więcej zabawnych wyzwań i możesz podziwiać wszystkie szczegóły zestawu modelowego samochodu.

Dzięki 2 silnikom cofającym możesz szybko wprowadzić samochód do wyścigu. Ford mustang firmy lego technic wprowadzi dreszczyk emocji podczas drag races bezpośrednio do Twojego domu. Ten realistyczny samochód wyścigowy z kamieni LEGO wiernie odzwierciedla ikoniczny wygląd samochodu wyścigowego Ford Mustang Shelby GT500 Dragster.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość2.78
Długość15.04
Waga0.2
Szerokość10.31
Numer części42138
Model42138
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

9. LEGO

#ad

LEGO 42121 Technic koparka hydrauliczna

#ad
LEGO #ad - Ten zestaw pokazuje dzieciom, jak naprawdę działają pojazdy budowlane. Za pomocą 4 stożków prowadzących plac budowy można zablokować, a dodatkowe klocki LEGO mogą być używane podczas prac ziemnych do łopaty. Zalecany wiek: 8+. Liczba części: 569. Koparka hydrauliczna. Pojazd jest wyposażony w ruchomą szuflę, ramię i łańcuchy – jak w przypadku prawdziwej koparki.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość10.31
Długość2.99
Waga1.41
Szerokość11.1
Numer części42121
Model42121
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

10. LEGO

#ad

LEGO 42120 Technic łódź powietrzna do akcji ratunkowych

#ad
LEGO #ad - Hovercraft jest wyposażony w ukryte koła, dzięki którym może poruszać się po lądzie, w wodzie, na błocie, lodzie i innych powierzchniach. Liczba części: 457. Dź powietrzna do akcji ratunkowych. Zalecany wiek: 8+. Efekt unoszenia się, kokpit i obracające się światło ostrzegawcze – tak jak w przypadku prawdziwego Hovercraft – sprawiają, obracające się wentylatory, że serca dzieci biją szybciej.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość2.76
Waga1.27
Szerokość13.94
Numer części42120
Model42120
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.