Top 10 Mini Kühlschrank Zimmer – Minilodówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Minilodówka 40 l netto 34 l, do biura i małych mieszkań, wymienne zawiasy drzwiowe, bez zamrażarki, oświetlenie LED, na kemping, zamykana | bezgłośna lodówka na napoje

#ad
TZS First Austria #ad - Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Ponadto zawartość minibarka można dodatkowo zabezpieczyć dzięki praktycznej funkcji blokady.

Kompaktowy i elastyczny: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok. W zestawie 2 klucze. Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnym drzwiom. Wydajna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie od 4° do 16°. 40 l. Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym.

Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest energooszczędna i prawie bezgłośna. Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk.
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentFirst #ad
Wysokość22.24
Długość15.75
Waga27.12
Szerokość16.93
Numer częściFA-5172
ModelFA-5172

2. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Minilodówka | bezgłośna lodówka na napoje | minibar | wymienne zawiasy drzwi | światło LED | bez zamrażarki | szklany design | 40 l

#ad
TZS First Austria #ad - 40 l. Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest prawie bezgłośna i energooszczędna. Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnie montowanym drzwiom.

Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym. Kompaktowa i elastyczna: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok. Wystarczająca ilość miejsca do przechowywania zapewniają ponadto dwie regulowane półki na drzwi oraz dwie wyjmowane szklane półki. Mocna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie 4°-16°.

Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk. Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! .
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentTZS First Austria #ad
Wysokość21.65
Długość15.75
Waga31.97
Szerokość16.93
Numer częściFA-5172-2
ModelFA-5172-2

3. Vasip

#ad

Vasip Mini lodówka 15 l, na kemping i do samochodu AC/DC, przenośna z funkcją chłodzenia i ogrzewania, mała lodówka na napoje do domu, biura

#ad
Vasip #ad - Ogrzewanie/chłodzenie: lodówkę można ustawić w trybie. Tryb ogrzewania lub chłodzenia można łatwo ustawić za pomocą jednego przycisku. Kompaktowa mini lodówka 15 l: minilodówka 15 litrów firmy vasip może bez problemu przechowywać 30 puszek z napojami o pojemności 330 ml.

Działa bardzo cicho i nie zakłóca spokoju i pracy. Ta lodówka wykorzystuje półprzewodnikowe chipy chłodzące, co jest bardzo przyjazne dla środowiska, a jednocześnie oszczędza energię elektryczną, a materiał jest bezpieczny i wytrzymały. Zakres chłodzenia 5-8°C, zakres grzewczy 55-65°C. Na drzwiach lodówki znajduje się zamknięcie zatrzaskowe, a po zamknięciu drzwi można się upewnić, że lodówka jest dobrze zamknięta i utrzymuje temperaturę w lodówce. Ta pojemność nadaje się do domu, biura, który można łatwo podnieść jako lodówkę samochodową, również do przechowywania kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry.1

100% markowy serwis: lodówka vasip nadaje się jako lodówka na napoje, lodówki kosmetyczne, lodówka dla małych rodzin 1-3 osób lub lodówka samochodowa. Na lodówce znajduje się uchwyt, aby przechowywać żywność podczas pikniku lub kempingu. Doskonale spełni wszystkie Twoje wymagania dotyczące małej lodówki. Wystarczy podłączyć odpowiednią wtyczkę i można jej używać w domu lub w samochodzie.
MarkaVasip #ad
Producentvasip #ad
Wysokość17.91
Długość13.78
Waga0.93
Szerokość12.13
Numer częściYT-A-15
Model15L
Gwarancja1 rok.

4. Klarstein

#ad

Klarstein MKS-5 MKS-8 mini lodówka na napoje

#ad
Klarstein #ad - Niewielka waga: dzięki niewielkiej wadze można w razie potrzeby postawić to praktyczne urządzenie w innym miejscu – w barze, w ogrodzie lub wszędzie tam, gdzie potrzebne są zimne napoje. Idealny również dla gastronomii: dzięki temu wysokiemu współczynnikowi prezentacji minibar nadaje się również idealnie do ustawiania w barach hoteli i w wyszukanych restauracjach gastronomicznych.

Dokładnie właściwa temperatura: w przypadku temperatury zewnętrznej wynoszącej 25 °C HEA-MKS-10 chłodzi zawartość do przyjemnie orzeźwiającego 5-15 °C: idealny do lemoniady, piwa lub wina. Mini lodówka utrzymuje świeżość potraw i napojów bez konieczności dodawania ich do salonu.

Szlachetne wzornictwo dla stylowej atmosfery: matowa powierzchnia urządzenia lepiej radzi sobie przy tym z poczuciem wyposażenia dla dorosłych niż modele kliniczno-białe. Oszczędność miejsca: klarstein mks-10 to czarny minibarek, który rozkręca się savoir-vivre z dolce vita i przyozdabia każdą szczyptę praktyczności i przytulność.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość15
Waga18.74
Szerokość15
Numer części4260275620310
Model10035239
GwarancjaNa.

5. Klarstein

#ad

Regulowane półki, mały minibar, mała lodówka Skincare 5-15°C, mała i cicha, 40 l, mini lodówka na napoje i kosmetyki, lodówka, Klarstein Mini lodówka do pokoju

#ad
Klarstein #ad - Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Mimo niewielkiej powierzchni ta 40-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, alkohol, przekąski, produkty do pielęgnacji itd.

Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty.

Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Zawartość jest w pełni oświetlona, łącznie z dwoma półkami. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość21.06
Długość15.75
Waga41.89
Szerokość18.9
Numer częściHEA-HappyHour-42Blk
Model10035239

6. Klarstein

#ad

Klarstein MKS-5 MKS-8 mini lodówka na napoje

#ad
Klarstein #ad - Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów.

Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Mimo niewielkiej powierzchni ta 30-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski, alkohol, produkty do pielęgnacji itd. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką.

Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Zawartość jest w pełni oświetlona, łącznie z dwoma półkami. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga23.37
Szerokość17.52
Numer częściMKS-11
Model10035239

7. Klarstein

#ad

Przekąsek i skincare, mini do pokoju i na kemping, minilodówka, 33 l, 5-15°C, Klarstein Happy Hour mała lodówka, mała, do napojów, cicha

#ad
Klarstein #ad - Nasze lodówki do napojów są wyposażone w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako lodówka outdoorowa lub jako lodówka kempingowa.

Nasza mała lodówka jest wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Napoje, kosmetyki i wiele więcej: dzięki tej lodówce na napoje jako bar domowy, żywność, mały pokój lub jako lodówka kosmetyczna masz wszystko pod ręką. Lodówka nie jest możliwa, oszczędność kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej mini lodówki bez zbędnych kosztów. Uroczy skarb: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka, a po otwarciu świeci jasnym oświetleniem wewnętrznym.

Bez buczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Mimo niewielkiej powierzchni ta 33-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca. Zawartość jest w pełni oświetlona, również butelki i przekąski. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość21.5
Długość15.83
Waga24.25
Szerokość16.97
Numer częściHEA-Happy-Hour-D
Model10035239

8. Klarstein

#ad

Kosmetyki i na zewnątrz, cicha, cicha lodówka, mini lodówka na napoje, 5-15°C, mini lodówka do piwa, Klarstein Mini lodówka do pokoju, na kemping, srebrna, 19 l

#ad
Klarstein #ad - Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami.

Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Mimo niewielkiej powierzchni ta 23-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, alkohol, przekąski, produkty do pielęgnacji itd. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka.

Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne, które w pełni oświetla zawartość lodówki. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga18.74
Szerokość14.96
Numer części10035240
Model10035239

9. Klarstein

#ad

Klarstein Mini lodówka do pokoju, mała i cicha, regulowana półka, mini lodówka na napoje i kosmetyki, lodówka, 23 l, mała lodówka Skincare 5-15°C, mały minibar

#ad
Klarstein #ad - Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie.

Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne, które w pełni oświetla zawartość lodówki. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką.

Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Mimo niewielkiej powierzchni ta 23-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski, alkohol, produkty do pielęgnacji itd.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga27.01
Szerokość14.96
Numer częściHEA-HappyHour-Wht
Model10035239

10. Klarstein

#ad

Mała i cicha, mały minibar, lodówka, mini lodówka na napoje i kosmetyki, 30 l, regulowane półki, mała lodówka Skincare 5-15°C, Klarstein Mini lodówka do pokoju

#ad
Klarstein #ad - Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów.

Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Zawartość jest w pełni oświetlona, łącznie z dwoma półkami. Mimo niewielkiej powierzchni ta 30-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, alkohol, przekąski, produkty do pielęgnacji itd.

Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga25.35
Szerokość17.52
Numer częściHEA-HappyHour-24Wht
Model10035239