Top 10 Wc Sitz bambus Absenkautomatik – Deski sedesowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Wirquin

#ad

Beżowa, biała i bambusowa, Wirquin 20721956 deska sedesowa FSC100% Trendy Line Diplomat jeleń

#ad
Wirquin #ad - Deska sedesowa diplomat z tłoczonego drewna FSC Mix, po obu stronach pokrywy, kolor jelenia, matowa pokrywa | luneta: bambus naturalny. Nadaje się do standardowych toalet. Wytrzymałość: przetestowana 20 000 cykli otwarć/zamknięć. Zawiasy śrubowe ze stali nierdzewnej: ochrona przed korozją, Soft Close wolnoopadająca.
MarkaWirquin #ad
ProducentWirquin #ad
Wysokość0
Długość17.72
Waga7.5
Szerokość14.96
Numer części20721956
Model20721956

2. SANFINO

#ad

Wiele kolorowych motywów, łatwy montaż łącznie z instrukcją montażu może nie być, wysoki komfort siedzenia, SANFINO® Deska sedesowa wolnoopadająca premium – wysokiej jakości deska sedesowa z drewna

#ad
SANFINO #ad - 1 x deska sedesowa + zestaw montażowy do mocowania. Ponadto antybakteryjna powierzchnia deski sedesowej, wolnoopadająca, zarysowania płyta MDF, przekonuje łatwym czyszczeniem i zapewnia maksymalną higienę. Wysoka jakość: ta wysokiej jakości deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, chromowanymi metalowymi zawiasami o wysokim połysku i zintegrowanym mechanizmem wolnego opadania zapewnia delikatne i bezgłośne zamykanie deski sedesowej i okularów toaletowych.

Dołączony zestaw do szybkiego mocowania zapewnia szybki i łatwy montaż deski sedesowej z mechanizmem wolnoopadającym. Stabilne elementy dystansowe pod toaletą wytrzymują obciążenia do 200 kg. Wymiary: 43, 5 x 37, 5 do 20 cm, 5 x 5 cm – otwory montażowe w toalecie mogą znajdować się w odległości od 10, aby idealnie zamocować siedzisko.

Atwe w użyciu: drewniane deski sedesowe sanfino mają standardowy rozmiar i pasują do prawie wszystkich dostępnych na rynku muszli klozetowych. Kreatywne motywy nadają Twojej toalecie piękny wygląd. Wyjątkowo odporna na pękanie, wysokiej jakości powłoka i wytrzymałe metalowe zawiasy gwarantują długą żywotność. Wyjątkowo delikatna powierzchnia i owalny kształt deski sedesowej zapewniają wysoki komfort siedzenia.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga7.41
Szerokość14.76
Numer częściW1043C

3. Wachaberga

#ad

Bambusowa deska sedesowa wolnoopadająca – mocne trzymanie bambusowego klosza dzięki specjalnym zawiasom – deska sedesowa drewniana bambus z antybakteryjnym potrójnie uszczelnionym lakierem

#ad
Wachaberga #ad - Ciche zamykanie: wbudowana podwójna deska sedesowa z bambusa, zapewnia bezgłośne i powolne składanie. Bambusowa deska sedesowa wolnoopadająca zamyka zarówno pokrywę, wolnoopadająca, jak i okulary toaletowe w zwolnionym tempie. Stabilne trzymanie: nasza bambusowa deska sedesowa jest wyposażona w indywidualnie regulowane specjalne zawiasy 110-190 mm i dzięki temu idealnie dopasowuje się do Twojej toalety.

Bambusowa deska sedesowa zapewnia ciepłe uczucie podczas siedzenia zimą i chłód latem. Drewniana deska sedesowa wolnoopadająca może być łatwo czyszczona tradycyjnymi środkami czyszczącymi. Jak na chmurach: bambusowa deska sedesowa ma zaokrąglone krawędzie i miękkie bufory zapewniające delikatne uczucie podczas siedzenia.

Higiena: dzięki naszemu antybakteryjnemu i potrójnie zabezpieczonemu specjalnemu lakierowi zarazki i bakterie na desce sedesowej nie mają szans. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie! Dzięki prostej instalacji od dołu, bambusowa deska sedesowa trzyma się bardzo mocno. Obiecujemy! jeśli nie jesteś zadowolony z bambusowej deski sedesowej, otrzymasz zwrot pieniędzy - skontaktuj się z nami.
MarkaWachaberga #ad
ProducentWachaberga #ad
Wysokość0.99
Długość17.13
Waga6.46
Szerokość14.84

4. aquaSu

#ad

Szybkie mocowanie Fast-Fix, 'aquaSu® deska sedesowa wolnoopadająca, uniwersalny kształt, deska sedesowa z prawdziwego kamienia i rdzeniem drewnianym, deska sedesowa z prawdziwego kamienia Coffee Cloud

#ad
aquaSu #ad - Indywidualny, jaśniejszy rysunek słojów działa jak mleko w kawie i sprawia, że każdy kawałek wygląda inaczej! Automatyczne opuszczanie: dzięki systemowi cichego zamykania deska sedesowa i okulary zamykają się delikatnie i cicho. Deska sedesowa z prawdziwego kamienia, wolnoopadająca: delikatne zamykanie pokrywy drewniany rdzeń Sprawdzona nośność pokrywy i okularów: do 300 kg Każdy egzemplarz inny dzięki powierzchni z prawdziwego kamienia w Coffee Cloud Uniwersalny kształt Szybkie mocowanie Fast-Fix Metalowy zawias.

Kamienna klosza: w eleganckim odcieniu cappuccino deska sedesowa coffee cloud ma prawdziwą kamienną powierzchnię. Prawdziwy kamień i rdzeń z drewna: deska sedesowa wykonana z wysokiej jakości drewna charakteryzuje się długą żywotnością i odpornością.

Dzięki standardowemu kształtowi O deska sedesowa pasuje do wielu rodzajów ceramiki. Wprowadź kawałek natury do łazienki. Mechanizm chroni dłonie dzieci przed urazami. Szybki i uniwersalny kształt: za pomocą metalowego mocowania Fast-Fix można łatwo i szybko zamontować deskę sedesową na ceramice. Naturalna powierzchnia z prawdziwego kamienia jest odporna i wnosi naturalne elementy do łazienki.
MarkaaquaSu #ad
ProducentSitzplatz #ad
Wysokość1.97
Długość17.52
Waga9.26
Szerokość14.92
Numer części40695 6
Model40695 6

5. Sanilo

#ad

Różne modele do wyboru, Sanilo deska sedesowa wolnoopadająca drewniana, wysoka jakość

#ad
Sanilo #ad - Powierzchnia wysokiej jakości, łatwa w utrzymaniu w czystości. Pasuje do wszystkich rodzajów muszli klozetowych dostępnych na rynku wiszących oraz stojących. Dł. Szer. Ok. Deska sedesowa wolnoopadająca zamyka się delikatnie i cicho. Wykonana z drewna z solidnymi zawiasami. 47, 0/37, 7 cm.
MarkaSanilo #ad
ProducentSanilo #ad
Wysokość1.97
Długość18.5
Szerokość14.84
Numer częściHU-XI-67

6. aquaSu

#ad

40683 3, 'aquaSu® deska sedesowa wolnoopadająca, szybkie mocowanie, uniwersalny kształt O, owalna deska sedesowa z drewna, drewniana deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, metalowe zawiasy

#ad
aquaSu #ad - Deska sedesowa z motywem drewna: z drewnianym rdzeniem z wysokiej jakości metalowymi zawiasami Sprawdzona nośność pokrywy i okularów: do 300 kg Uniwersalny kształt Wolnoopadający: delikatne zamykanie pokrywy Szybkie mocowanie: system Fast-Fix Z dekoracją Odporna na promieniowanie UV Trwały kolor Odporny na zarysowania.

Mocowanie fast fix: szybki i łatwy montaż dzięki szybkiemu mocowaniu Fast-Fix. Metalowy zawias zapewnia stabilne mocowanie deski sedesowej na ceramice. Trwały rdzeń drewniany: wykonana z wysokiej jakości rdzenia drewnianego, deska sedesowa jest trwała i wytrzymała. Materiał przekonuje ponadto przyjemnie ciepłą strukturą.

Materiał mocujący wchodzi w zakres dostawy. Deska sedesowa mocno przylega do ceramiki i nie chwieje się. Mechanizm chroni dłonie dzieci przed urazami. Automatyczne opuszczanie: dzięki systemowi cichego zamykania deska sedesowa i okulary zamykają się delikatnie i cicho. Uniwersalny kształt: deska sedesowa dzięki standardowej formie O pasuje do wielu rodzajów ceramiki.
MarkaaquaSu #ad
ProducentSanitop-Wingenroth #ad
Wysokość1.77
Długość17.72
Waga7.72
Szerokość14.96
Numer części40683 3
Model40683 3
GwarancjaBrak gwarancji producenta.

7. SANFINO

#ad

Wiele kolorowych motywów, SANFINO® Deska sedesowa wolnoopadająca premium – wysokiej jakości deska sedesowa z drewna, łatwy montaż łącznie z instrukcją montażu może nie być, wysoki komfort siedzenia

#ad
SANFINO #ad - Kreatywne motywy nadają Twojej toalecie piękny wygląd. Dołączony zestaw do szybkiego mocowania zapewnia szybki i łatwy montaż deski sedesowej z mechanizmem wolnoopadającym. Wysoka jakość: ta wysokiej jakości deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, chromowanymi metalowymi zawiasami o wysokim połysku i zintegrowanym mechanizmem wolnego opadania zapewnia delikatne i bezgłośne zamykanie deski sedesowej i okularów toaletowych.

Wymiary: 43, 5 x 5 cm – otwory montażowe w toalecie mogą znajdować się w odległości od 10, 5 do 20 cm, 5 x 37, aby idealnie zamocować siedzisko. Wyjątkowo delikatna powierzchnia i owalny kształt deski sedesowej zapewniają wysoki komfort siedzenia. Atwe w użyciu: drewniane deski sedesowe sanfino mają standardowy rozmiar i pasują do prawie wszystkich dostępnych na rynku muszli klozetowych.

Ponadto antybakteryjna powierzchnia deski sedesowej, przekonuje łatwym czyszczeniem i zapewnia maksymalną higienę. Stabilne elementy dystansowe pod toaletą wytrzymują obciążenia do 200 kg. 1 x deska sedesowa + zestaw montażowy do mocowania. Wyjątkowo odporna na pękanie, zarysowania płyta mdf, wolnoopadająca, wysokiej jakości powłoka i wytrzymałe metalowe zawiasy gwarantują długą żywotność.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga5.51
Szerokość14.76
Numer częściW1002C

8. SANFINO

#ad

łatwy montaż wraz z instrukcją montażu może nie być dostępna w języku polskim – "Garden Eden II", wysoki komfort siedzenia, wiele kolorowych motywów, SANFINO® Deska sedesowa premium z mechanizmem powolnego zamykania – wysokiej jakości deska sedesowa z drewna

#ad
SANFINO #ad - Atwy w użyciu: drewniane deski sedesowe sanfino mają standardowy rozmiar i pasują do prawie wszystkich dostępnych na rynku muszli klozetowych. B>{b>{b>>{b>>{ph|} {ph|} {ph|} {ph|} {ph|} {ph|}{ph|}{ph|}{ph|}{ph|}{ph|}Ponadto antybakteryjna powierzchnia deski sedesowej z mechanizmem powolnego zamykania przekonuje łatwym czyszczeniem i zapewnia maksymalną higienę.

Wyjątkowa miękkość: wyjątkowo delikatna powierzchnia i owalny kształt deski sedesowej zapewniają wysoki komfort siedzenia. Dołączony zestaw do szybkiego montażu zapewnia szybki i łatwy montaż deski sedesowej z mechanizmem wolnoopadającym. Komfortowa konstrukcja: ta wysokiej jakości deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, chromowanymi metalowymi zawiasami na wysoki połysk i zintegrowanym mechanizmem wolnego opadania obiecuje delikatne i ciche zamykanie deski sedesowej i deski sedesowej.

Wymiary: 43, 5 do 20 cm, 5 x 5 cm – otwory montażowe w toalecie mogą mieć odstęp od 10, 5 x 37, aby idealnie przymocować siedzisko. Kreatywne motywy nadają Twojej toalecie dodatkowo piękny wygląd. Atwy montaż i demontaż: 1 x deska sedesowa + zestaw montażowy do mocowania. Stabilne elementy dystansowe pod sedesem wytrzymują obciążenia do 200 kg.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga7.5
Szerokość14.76
Numer częściW1028C

9. Wirquin

#ad

Bambus, Casual Line Bamboo, Deska sedesowa od Wirquin 20719732, naturalna

#ad
Wirquin #ad - Bambusowa deska sedesowa, naturalna, materiał: bambus. Odpowiednia do standardowych WC. Zawiasy ze stali nierdzewnej 304.
MarkaWirquin #ad
ProducentWirquin #ad
Wysokość2.36
Długość18.11
Waga5.73
Szerokość15.2
Numer części20719732
Model20719732

10. Sanilo

#ad

Sanilo Deska sedesowa wolnoopadająca, wysoka jakość i stabilna jakość z drewna granit, wiele pięknych czarnych desek sedesowych do wyboru

#ad
Sanilo #ad - Praktyczna zintegrowana funkcja wolnego opadania zamyka pokrywę WC delikatnie i cicho. Stylowa deska sedesowa jest dostępna w różnych kreatywnych motywach i idealnie nadaje się do dopasowania łazienki do własnych życzeń i do indywidualnego zaprojektowania.

Uniwersalna dzięki kształtowi deski sedesowej pasuje do wszystkich dostępnych na rynku wiszących i stojących muszli klozetowych i można ją łatwo zamocować za pomocą dołączonego materiału montażowego. W ten sposób powierzchnia deski sedesowej jest chroniona i zwiększa trwałość produktu.

Atwe w pielęgnacji okulary toaletowe mają specjalną powierzchnię antybakteryjną i można je bez problemu czyścić wszystkimi domowymi środkami czyszczącymi. Dzięki specjalnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałowi pokrywa zapewnia bardzo wygodny komfort siedzenia. Wysoka jakość deska sedesowa wykonana jest ze stabilnego i odpornego na pękanie drewna.
MarkaSanilo #ad
ProducentSanilo #ad
Wysokość1.97
Długość18.5
Szerokość14.84